cs

APARTMÁN I.

Lůžka 

4 lůžka 
(1x dvoulůžko v ložnici, 1x dvoulůžko mimo ložnici)

Zařízení

televize, Wi-Fi, satelit, povlečení

Vlastní kuchyňské zařízení

sporák/vařič, trouba, mikrovlnná trouba, nádobí,
myčka nádobí, lednice, varná konvice, kávovar

Vlastní sociální zařízení

WC, sprcha, fén, ručníky

Délka pobytu

min. 2 noci

APARTMÁN II.

Lůžka

6 lůžek
(1x dvoulůžko v ložnici, 1x patrová postel v ložnici,
1x dvoulůžko mimo ložnici)

Zařízení

televize, Wi-Fi, satelit, povlečení

Vlastní kuchyňské zařízení

sporák/vařič, trouba, mikrovlnná trouba, 
nádobí, lednice, varná konvice, kávovar

Vlastní sociální zařízení

WC, sprcha, fén, ručníky

Délka pobytu

min. 2 noci

DOSAŽITELNOST
A POLOHA

Apartmány se nachází v centrální, ale klidné části obce. Město Boží Dar se nachází v centrální části Krušných hor a je vzdáleno 25 km od Karlových Varů. V blízkosti se nachází Skiareál Klínovec-Neklid a Krušnohorská lyžařská magistrála.

REKREACE A SLUŽBY
V OKOLÍ

Ve vzdálenosti 500 m od objektu je lyžařský areál Neklid, který je propojen se Skiareálem Klínovec. Pro malé lyžaře je ve vzdálenosti 250 m Skiareál Novako. 150 m od objektu vede Krušnohorská lyžařská magistrála. V okolí Božího Daru se nachází vyhledávaná Ježíškova cesta , dále je možné navštívit Božídarské rašeliniště, středověká hornická díla - štoly Johannes a Mauritius. Boží Dar je ideální místo pro sjezdové i běžecké lyžování. V létě pak pro turistiku a výlety na kolech. Ve vzdálenosti do 200 m naleznete Konzum Čáda, bankomat, restaurace, infocentrum a poštu.

VYBAVENÍ A SLUŽBY


V objektu se nachází dva plně vybavené apartmány. Prvním s kapacitou 4 hostů a v druhém s kapacitou 4-6 hostů. V obou apartmánech je plně vybavená kuchyně včetně trouby, mikrovlnky, varné desky, myčky, lednice a kávovaru. Součástí každého apartmánu je koupelna se sprchou a WC. Koupelna je vybavena ručníky a fénem na vlasy. Každý apartmán disponuje ložnicí pro 2-4 osoby, obytnou místností s kuchyní, jídelním stolem, rozkládací pohovkou a TV. Objekt je vybaven sušákem na obuv a lyžárnou. Parkování je na obecní komunikaci.

Pobyt se psem bohužel není možný.